facebook
ІКТ

Застосування планшетів

21 століття характеризується переходом з аналогових носіїв інформації на цифрові, це відбувається практично у всіх сферах нашої діяльності, в тому числі і навчання. Сьогодні набирає обертів нова тенденція – електронні підручники, в якості яких використовуються планшетні комп’ютери або подібні до них пристрої. Проте фактична цінність досі ніде не наводилася. Може бути, вони взагалі відволікають учнів можливо, в них взагалі немає сенсу?

Як виявилося, електронні підручники дійсно корисні, відповідне дослідження провели вчені Абілінского християнського університету. Дослідження показало, що студенти, які використовували в якості підручників планшети iPad, показували в тестах результати на 25% вище, ніж у їхніх «паперових» однолітків. Головну вигоду забезпечує економія часу, з iPad робота відбувається більш оперативно. Студенти, що пройшли навчальний курс з iPad, були на 95% більше задоволені своєю роботою. Та чи мають практичне застосування планшети в школі? Як їх застосовувати? Якщо говорити про розробку навчальних програм з використанням планшетів у навчальній діяльності, то вони могли б дійсно мати практичну цінність. Та якщо використовувати планшетні комп’ютери за стандартними навчальними програмами, то вони не тільки можуть допомогти учням у навчальній діяльності, але навіть зашкодити.

У молодшій школі застосовувати планшети немає доцільності, адже у дітей молодшого шкільного віку формуюється більшість фізіологічні особливості, тим більше програмовому матеріалу молодшої школи планшет аж ніяк не допоможе.

В основній школі припадає перехідний період між підлітковим і юнацьким віком. Це час припадає на8- 9-й клас, якщо мати на увазі 11-річну загальноосвітню школу. І тут планшет може стати не  джерелом  навчання, а джерелом усамітненості учня з іграми.

20-02-15-foto-600x338-1

У старшій школі використання планшета може бути корисним для економії часу при підготовці до ДПА та ЗНО. У цьому віці учні вже чітко визначені з подальшим навчанням і використання планшета в окремих випадках навчання може принести тільки користь.

Обговорення

Весь текст

Мирослав

Сьогодні сайт вже не просто забаганка, а радше потужний інструмент особистого просування та розвитку, який при вмілому використанні здатен суттєво підвищити вашу видимість, комунікативні навички і звісно ж – професійний рівень. Іншими словами – це насамперед прискорювач вашого зростання, як на особистому, так і на професійному тлі. Запрошую до співпраці та співавторства освітнього порталу "ІНФОСВІТ".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close