facebook
КориснеНовини/ Конкурси

З грудня учителі отримуватимуть на 10% більше

З 1 грудня 2015 року відбудеться підвищення посадових окладів на 25% по всій сітці державних службовців. Також передбачено підвищення посадових окладів працівників бюджетної сфери, зокрема, лікарів та вчителів, в середньому на 10%, що загалом, враховуючи підвищення мінімальних соціальних стандартів з 1 вересня 2015 року, становитиме близько 25%.

Про це, з посиланням на постанову Кабінету Міністрів № 1013 “Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів”, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю КМУ.

В уряді повідомляють, що підвищення посадових окладів здійснюється за рахунок включення до них сум індексацій, зменшення доплат, надбавок. Воно здійснюється в межах коштів, передбачених в кошторисах на оплату праці працівників відповідних органів.

“Також постановою у зв’язку з індексацією здійснюється упорядкування посадових окладів, що визначаються у відсотках до посадового окладу Прем’єр-міністра – усіх керівників та їх заступників в органах державної влади, в тому числі Президента України. Таким чином, підвищення посадових окладів відбувається по всій сітці держслужби від спеціаліста І категорії до Прем’єр-міністра”, – зазначають у Кабінеті Міністрів.

Джерело: http://osvita.ua/

Обговорення

Весь текст

Мирослав

Сьогодні сайт вже не просто забаганка, а радше потужний інструмент особистого просування та розвитку, який при вмілому використанні здатен суттєво підвищити вашу видимість, комунікативні навички і звісно ж – професійний рівень. Іншими словами – це насамперед прискорювач вашого зростання, як на особистому, так і на професійному тлі. Запрошую до співпраці та співавторства освітнього порталу "ІНФОСВІТ".

Схожі статті

2 thoughts on “З грудня учителі отримуватимуть на 10% більше”

  1. Доброго дня! Прошу надати розяснення щодо застосування в практичній роботі Постанови КМУ №1013 від 09.12.2015 р. “Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів” з наступних питань:
    1. Як впливає підвищення посадових окладів в грудні 2015 року на фіксовану індексацію?
    2. За рахунок яких доплат може перекритись фіксована індексація у працівників 1-3 тарифних розрядів?
    3. Чи є нарахування одноразової грошової винагороди педагогічним працівникам та одноразової премії у грудні 2015 року підставою для припинення нарахування індексації?
    4.Як проводити підвищенння зарплати для працівників з однаковими тарифними розрядами та різними фіксованими індексаціями? Завчасно дякую!.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close