facebook
Корисне

uCoz без реклами

Все ж таки дуже багато сайтів освітянської сфери створені на uCoz. І це дуже легко пояснити: за 20 хв ми вже маємо доменне ім’я, маємо хостинг об’ємом 400МБ (і який з часом існування сайту збільшується), готовий шаблон і достатньо віджетів, щоб сайт функціонував. І це все безкоштовно, а для шкіл, садочків, позашкільних установ – це важливо. Особисто сам починав з uCoz і навіть попри всі обмеження на цьому сервері, можу сказати велике дякую!  

Всім відомо, що безкоштовні хостинг-провайдери (Ucoz, Jimdo, Wix…) за свої послуги нав’язують свою рекламу, що закриває частину контенту на сайті.

Є три способи позбутись цієї реклами:

1. Перейти на платний тариф. Це не тільки прибере рекламу з сайту, а і збільшить  об’єм дискового простору на хостингу;

2. Використати Java-скрипт та вставити його в панелі керування сайту дизайн⇒управління дизайном(шаблони)⇒верхня частина сайту. Вставляємо 

 

<head>
<script> var div = document.getElementsByTagName(‘div’)[0];
div.innerHTML = ”; </script>
</head>

перед основним кодом у шапці сайту. Але за цей крок, адміністрація uCoz може покарати, тобто якщо цей скрипт виявлять, сайту загрожує закриття. Відсоток виявлення цього скрипту 0,05%.

3. Надіслати відсканованого листа на ім’я генерального директора uCoz наступного змісту:

zrazok

Протягом 1-3 днів реклама буде відключена.

Обговорення

Весь текст

Мирослав

Сьогодні сайт вже не просто забаганка, а радше потужний інструмент особистого просування та розвитку, який при вмілому використанні здатен суттєво підвищити вашу видимість, комунікативні навички і звісно ж – професійний рівень. Іншими словами – це насамперед прискорювач вашого зростання, як на особистому, так і на професійному тлі. Запрошую до співпраці та співавторства освітнього порталу "ІНФОСВІТ".

Схожі статті

1 thought on “uCoz без реклами”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close