facebook
ВчителюКорисне

Яка Ваша філософія освіти?

Учителі вдосконалюють свої педагогічні стратегії і плани. По суті, вони повертаються до традиційних форм, що вважають  найкращим спосібом натхнення у своїх учнях – іншими словами, у кожного вчителя своя філософія освіти.

  1. Учні повинні вчитися.

Учні хочуть і повинні вчитися стільки, скільки вони мають потребу в їжі, одязі і житлі. Основне завдання педагога-заповнити цю первісну необхідність навчання на основі створення привабливого і відповідного досвіду навчання кожен день. Найбільший дар, який вчитель може дати учням-це мотивація повторити успіх навчання.

  1. Учні повинні бути активними учасниками навчання.

Учні найкраще вчаться на практиці, і активне навчання сприяє активному навчанню. Вчителі повинні ставитися до учнів,  як до активних учасників навчального процесу, надання їм навичок, таких як:

Як вчитися

Як робити нотатки

Як запам’ятовувати

Як заявити про себе ефективно

Ці навички допоможуть їм бути частиною навчання високої продуктивності команди. Крім того, учні повинні бути заохочені до науково-дослідної роботи за межами класу.

  1. Навчання є фізіологічною активністю за участю всього тіла.

Кращий спосіб виявити перспективного учня – мати відповідний план класного керівника, в основі якого лежить актуальна, цілеспрямована діяльность, спрямована на підвищення знань і навичок цього учня . Вчителі повинні бути тісно пов’язані  з особистісно-орієнтованим та особистісно-спрямованим навчанням, яке охоплює відкриття, експериментальне навчання, і виробництво академічно строгої  продукції.

  1. Зв’язок з учнями .

Педагоги збираються дані про успішність учнів, щоб регулювати навчальне середовище, а саме, щоб бути  зорієнтованим на потреби учнів у навчанні.

  1. Учні повинні мати структуру повторень, щоб дізнатися.

Вчитель повинен вміти організувати на основі стандартів урок, успішно виконати план, і тоді оцінити знання учнів. Учителю необхідно бути в змозі створити захоплююче середовище навчання, щоб начання стало доступним. Учитель повинен знати, як включити всіх учнів у процес навчання на своєму рівні, і вчитель повинен вміти захопити, щоб підштовхнути себе на новий рівень.

  1. Учні потребують інформації, знань, і навичок.

Вчитель повинен володіти всіма інформаційними новинками, щоб дати відповіді на можливе питання. Інформація “на вимогу” – це цінніше, ніж інформація “про всяк випадок”.

  1. Учням потрібні інструменти та ресурси.

Учні повинні мати навички і стратегії, щоб бути в змозі працювати ефективно в різних рівнях когнітивного домену, як визначено таксономією Бенджаміна  Блума. Вони повинні бути інформовані про свої власні переваги навчання, і вчителі повинні допомогти ці вміння та навички спрямувати у потрібне русло. Освітні інструменти є засобом для досягнення мети. Наприклад, технологія правильного використання може значно збільшити здатністьучнів вчитися, а вчителя – здатність навчати, надихати і мотивувати.

Обговорення

Весь текст

Мирослав

Сьогодні сайт вже не просто забаганка, а радше потужний інструмент особистого просування та розвитку, який при вмілому використанні здатен суттєво підвищити вашу видимість, комунікативні навички і звісно ж – професійний рівень. Іншими словами – це насамперед прискорювач вашого зростання, як на особистому, так і на професійному тлі. Запрошую до співпраці та співавторства освітнього порталу "ІНФОСВІТ".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close