facebook
ВчителюКорисне

Як комунікувати з учителями у соціальну еру

Дослідження, проведене Gates Foundation у 2012 році показує, що вчителі витрачають лише 4% свого часу на комунікацію з колегами, проте 44% респондентів вказало, що хотіло б мати можливість комунікувати більше. Традиційно вважалось, що вчитель – це ізольована професія – самостійно викладаєш, опрацьовуєш контрольні роботи, організовуєш клас, тощо, а під час 15-хвилинної перерви – слідкуєш за учнями. Такі традиції зовсім не сприяють співпраці серед вчителів, а це життєво необхідно у наш час. У час розвитку технологій та медіа, у час виникнення нових педагогічних засобів та ідей, як ніколи раніше, вчителям потрібна підтримка одне одного, обмін ідеями та досвідом. На щастя, саме новітні технології дозволяють вчителям залишатись на зв’язку одне з одним. Для цього вам навіть не доводиться покидати свій клас.

ПЛАТФОРМИ, ЩО ДОПОМАГАЮТЬ ПІДТРИМУВАТИ ЗВ’ЯЗОК З ІНШИМИ ВЧИТЕЛЯМИ

woman-690036_1920

TWITTER

Для вчителів, які мають мало часу – це знахідка, адже необхідно зробити пост всього лише на 140 символів. Крім того, ви можете слідкувати за спільнотами вчителів з усього світу.


GOOGLE+

Цей сервіс дозволяє вчителям об’єднуватись у спільноти. Цей сервіс допомагає ділитись новинами, коментувати та додавати записи. Ви можете долучитись до таких спільнот як The Educational Technology Community та STEM Educators Community. Крім того є можливість створювати відео-чати через Google Hangouts.


ПОДКАСТИ

Джесіка та Браян Штебнік розпочали створювати подкасти – розмови з вчителями Talks with Teachers для того, щоб поширювати ідеї та натхненні історії вчителів по США. Подкасти є частково біографічними, а частково наповнені порадами від вчителів, що спонукає до обговорень у педагогічних колективах. Edreach це сайт, який дозволяє не тільки слухати, але і створювати свої подкасти.


LINKEDIN

Створіть свій профіль та розпочніть використовувати соціальну складову платформи, якщо ви досі цього не зробили. Долучайтесь до груп освітян, наприклад Professional Learning Board,Educators for Social Responsibility, Teacher’s Lounge.


startup-593344_1920

Перенасичені графіки роботи, що виходять далеко за межі викладання, зменшують можливість для вчителів співпрацювати. Проте, оскільки більшість вчителів вважають себе професійними учнями, нові медіа дозволяють їм оминути таку перешкоду. Використовуйте наведені вище платформи для співпраці!

Primary source
На українську переклала Лілія Боровець.

ПРО. ЗНАННЯ

Обговорення

Весь текст

Мирослав

Сьогодні сайт вже не просто забаганка, а радше потужний інструмент особистого просування та розвитку, який при вмілому використанні здатен суттєво підвищити вашу видимість, комунікативні навички і звісно ж – професійний рівень. Іншими словами – це насамперед прискорювач вашого зростання, як на особистому, так і на професійному тлі. Запрошую до співпраці та співавторства освітнього порталу "ІНФОСВІТ".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close