facebook
КориснеПрограми/Soft

WorldWide Telescope-ваш віртуальний 3D телескоп

WorldWide Telescope – унікальна програма, яка є продуктом Microsoft, що перетворює Ваш персональний комп’ютер в могутній віртуальний 3D телескоп, за допомогою якого далекі і недосяжні зірки, сузір’я, планети стануть набагато ближче. У розпорядженні користувача виявляться більш 13 000 детальних зображень Марса, а також величезна кількість знімків зоряного неба і поверхонь планет Сонячної системи, фотографії яких були отримані завдяки космічному телескопу Хаббл і близько 10 розташованих на поверхні Землі телескопів. Крім того є можливість перегляду знімків в різних діапазонах хвиль, відстежувати положення космічних об’єктів в різний час і багато іншого. Програма ідеально підійде для вчителів астрономії, учнів,а  також людей які цікавляться астрономією. WorldWide Telescope-ваш віртуальний 3D телескоп. 

Завантажити WorldWide Telescope  [103Mb]
Умова поширення Безкоштовно
ОС Windows 8, 7
Інтерфейс Англійська
WorldWide Telescope - унікальна програма, яка є продуктом Microsoft, що перетворює Ваш персональний комп'ютер в могутній віртуальний 3D телескоп, за допомогою якого далекі і недосяжні зірки, сузір'я, планети стануть набагато ближче. У розпорядженні користувача виявляться більш 13 000 детальних зображень Марса, а також величезна кількість знімків зоряного неба і поверхонь планет Сонячної системи, фотографії яких були отримані завдяки космічному телескопу Хаббл і близько 10 розташованих на поверхні Землі телескопів. Крім того є можливість перегляду знімків в різних діапазонах хвиль, відстежувати положення космічних об'єктів в різний час і багато іншого. Програма ідеально підійде для вчителів астрономії, учнів,а  також людей які цікавляться…

Review Overview

Зручно - 94%
Актуально - 85%
Пізнавально - 78%

86%

Відмінно

Висновок: Програма дуже актуальна!

Обговорення

Весь текст

Мирослав

Сьогодні сайт вже не просто забаганка, а радше потужний інструмент особистого просування та розвитку, який при вмілому використанні здатен суттєво підвищити вашу видимість, комунікативні навички і звісно ж – професійний рівень. Іншими словами – це насамперед прискорювач вашого зростання, як на особистому, так і на професійному тлі. Запрошую до співпраці та співавторства освітнього порталу "ІНФОСВІТ".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close