facebook
Новини/ Конкурси

Всеукраїнський конкурс освітніх технологій у початковій школі – 2014

Редакція журналу “Учитель початкової школи” оголошує Всеукраїнський конкурс освітніх технологій — 2014, який проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

Мета Конкурсу: активізувати творчий пошук практиків і науковців у галузі початкової освіти; підтримати і популяризувати кращі освітні технології, спрямовані на реалізацію завдань сучасної початкової школи.
На Конкурс подаються текстові й ілюстративні оригінальні (не опубліковані раніше) матеріали, які висвітлюють ефективні технології розвитку, навчання й виховання дітей молодшого шкільного віку — як цілісно (детальний опис технології та її застосування), так і фрагментарно (плани, конспекти, сценарії освітніх заходів, результати проведення педагогічних експериментальних досліджень, добірки вправ, завдань, ігор тощо).
До участі у Конкурсі запрошуються практики і науковці — педагоги (вчителі, методисти, викладачі та студенти), психологи, управлінці, медики.
Всі отримані роботи проходять рецензування і науково-методичну експертизу. Кращі роботи за результатами експертизи доопрацьовуються і публікуються в журналах “Учитель початкової школи”, “Джміль” протягом року.
Підсумки Конкурсу підбиваються на основі читацького анкетування, що проводиться в усіх регіонах України після виходу останніх у році номерів журналів.
Переможці Конкурсу будуть нагороджені грамотами і дипломами. Автори кращих опублікованих робіт отримають грошові винагороди.
Термін подання робіт — до 1 грудня 2014 року. Відібрані експертною радою роботи, які не були опубліковані у 2014 році, автоматично беруть участь у Конкурсі в наступному році.

Ознайомитися з роботами торішніх переможців Конкурсу можна в журналах “Учитель початкової школи”, “Джміль”.*
Матеріали разом із заявкою на участь надсилайте на електронну або поштову адресу редакції журналу “Учитель початкової школи” (e-mail: uchitel@dvsvit.com.ua; поштова адреса: Видавництво “Світич”, 04053, Київ, а/с 36). Бланк заявки додається.
Надсилайте Ваші роботи та ставайте переможцями!

  Заявка [36,0 KiB, 239 завантажень]

Обговорення

Весь текст

Мирослав

Сьогодні сайт вже не просто забаганка, а радше потужний інструмент особистого просування та розвитку, який при вмілому використанні здатен суттєво підвищити вашу видимість, комунікативні навички і звісно ж – професійний рівень. Іншими словами – це насамперед прискорювач вашого зростання, як на особистому, так і на професійному тлі. Запрошую до співпраці та співавторства освітнього порталу "ІНФОСВІТ".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close