facebook
ІКТКорисне

Веб-дизайн-це просто

Artisteer – перший і єдиний продукт автоматизації веб-дизайну, який вмить створює унікальні шаблони фантастичного вигляду для СMS Joomla, Drupal, WordPress, теми для вашого блогу або HTML-сторінки. Розробляйте дивовижні теми для WordPress і створюйте професійні веб-сайти за кілька хвилин.

Зручний у використанні, не потребує знань Photoshop, CSS, HTML. Експорт тем в WordPress, Joomla, Drupal або шаблонів для цих CMS. З Artisteer, Ви відразу ж стаєте експертом з веб-дизайну, редагуючи і нарізаючи графіку, кодуючи XHTML і CSS, і створюючи шаблони веб дизайну і тем для WordPress, Joomla, Drupal – все за кілька хвилин, без Photoshop’у і Dreamweaver’а, і додаткових технічних навичок. 
artesteer
Особливості програми 
Створення дизайну для блогів і веб-шаблонів за лічені хвилини 
• Експорт в Blogger, Joomla, WordPress і інших CMS 
• Немає необхідності вивчати Photoshop, CSS, HTML. 
• Простий у використанні. 
• Створення веб-сайтів та блогів, редагування сторінок, контенту і публікація онлайн. 
• Попередній перегляд, завантаження і редагування веб-сайту і шаблонів зразків!

Завантажити Artisteer 4 безкоштовно +  Crack


Обговорення

Весь текст

Мирослав

Сьогодні сайт вже не просто забаганка, а радше потужний інструмент особистого просування та розвитку, який при вмілому використанні здатен суттєво підвищити вашу видимість, комунікативні навички і звісно ж – професійний рівень. Іншими словами – це насамперед прискорювач вашого зростання, як на особистому, так і на професійному тлі. Запрошую до співпраці та співавторства освітнього порталу "ІНФОСВІТ".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close