facebook
АктуальноНовини/ Конкурси

Українські школярі представили країну на міжнародній Олімпіаді в Англії

Київ, 21 травня 2018. У цьому році школярі України представили країну на міжнародній олімпіаді British English Olympics, яка відсвяткувала свою 10-ту річницю. Всесвітній конкурс проводиться на базі приватних шкіл Великобританії і визначає кращих школярів з усього світу. На ювілейну олімпіаду приїхало понад 2000 учасників з 24 країн.

Олімпіада є тематичною і щороку організатори вибирають нову актуальну тему. У минулі роки олімпіади були присвячені відновлюваній енергетиці, соціальним медіа, комунікаціям в світі майбутнього. Цього року головною стала тема «Майбутнє планети». Протягом 2 тижнів команди брали участь в низці конкурсів, включаючи міжнародні дебати, презентації країн, драматичні спектаклі, конкурс пісень. Переможцями 2018 року стала команда школярів з Мексики, а виступ українців на пісенному конкурсі увійшов до трійки кращих виступів на British English Olympics 2018 року серед 230 команд. Також команда від України виступила на церемонії закриття олімпіади, виконавши а-капела «Human» перед більш ніж 2300 глядачів з усього світу, включаючи послів і консулів країн-учасниць.

До участі в змаганнях команду від України протягом 4 місяців готували викладачі DEC education в рамках проекту British English Olympics. «Крім підготовки матеріалів і вдосконалення знань з англійської мови, команди вчилися виступати на публіці, оскільки судді – викладачі приватних шкіл і вузів Великобританії, оцінюють не тільки знання мови, а й презентаційні навички та володіння темою. Наша команда представила Україну на високому рівні і продемонструвала досягнення нашої освіти», – розповіла координатор проекту Катерина Ніколаєва.

British English Olympics – це конкурс, який дає школярам можливість представити свою країну, отримати перший досвід виступу перед глядачами з усього світу і взяти участь в міжнародних дебатах. У сучасному світі кожен школяр повинен вміти адаптуватися до дорослого життя і йти в ногу з часом. Крім академічних знань і знань іноземних мов, необхідно вміти аналізувати і розуміти інформацію, критично мислити, працювати в команді і домовлятися. Це важливі компетенції, які допоможуть школяреві під час вступу до провідних університетів світу і в його професійному майбутньому.

 

British English Olympics (BEO) – всесвітня Олімпіада з англійської мови. З моменту заснування в 2008 році, BEO пройшла шлях від невеликого змагання до великого заходу. З 2008 року в Олімпіаді взяли участь 9000 студентів і 250 шкіл з 20 країн. Олімпіаду проводить партнер DEC education – Oxford International Education Group – один з найбільших освітніх провайдерів, який нараховує більше 20 центрів у Великобританії, США і Канаді, де студенти різного віку з різних країн світу вивчають і вдосконалюють свої знання англійської мови.

DEC education – міжнародна освітня компанія з офісами в Україні, Молдові та Іспанії. DEC education працює з 1999 року і є єдиною в Україні освітньою компанією, яка визнана провідними освітніми провайдерами світу і вже 8 років входить до п’ятірки найкращих освітніх компаній Східної Європи.

Обговорення

Весь текст

Мирослав

Сьогодні сайт вже не просто забаганка, а радше потужний інструмент особистого просування та розвитку, який при вмілому використанні здатен суттєво підвищити вашу видимість, комунікативні навички і звісно ж – професійний рівень. Іншими словами – це насамперед прискорювач вашого зростання, як на особистому, так і на професійному тлі. Запрошую до співпраці та співавторства освітнього порталу "ІНФОСВІТ".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close