facebook
ІКТ

Створення сайту

Якщо Ви думаєте, що створити сайт самому складно, то Ви помиляєтесь. Зараз є багато систем управління сайтом і кожен користувач зможе підібрати для себе найзручнішу систему. Умовно,  способи створення сайту можна поділити на 3 види:

  • Використання безкоштовних конструкторів сайтів. Конструктор сайтів — це один з потужних та зручних способів, за допомогою якого в режимі реального часу можна легко створити будь-який сайт. (Ucoz, Wix, Jimdo, Webnode, key.ua,sites.google, blogger). Кожна з цих перелічених систем управління прив’язує користувача о готового шаблону, доменного імені та системи керування;
  • Використання поширених систем управління сайтів (Joomla, WordPress, Drupal, 1C-Бітрікс, phpBB…).
  • Написання своєї системи управління сайтом

І все ж таки, яку систему обрати? Можливо Вам допоможе статистика

itrack_cms_2

 

Якщо Ви все ж таки зупинились на WordPress, рекомендую свій сайт WpGooD.in.ua,інформація на якому допоможе Вам швидо і якісно створити власний сайт.

Обговорення

Весь текст

Мирослав

Сьогодні сайт вже не просто забаганка, а радше потужний інструмент особистого просування та розвитку, який при вмілому використанні здатен суттєво підвищити вашу видимість, комунікативні навички і звісно ж – професійний рівень. Іншими словами – це насамперед прискорювач вашого зростання, як на особистому, так і на професійному тлі. Запрошую до співпраці та співавторства освітнього порталу "ІНФОСВІТ".

Схожі статті

2 thoughts on “Створення сайту”

  1. на мою думку Вордпрес тим кращий, що в Інтернет є дуже багато шаблонів і більшість підходять для версій 3+, а в Джумла все по категоріях: 1,5; 1,7; 2,5; 3,0.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close