facebook
ІКТКорисне

SoftMaker Presentations – одна із кращих програм для створення презентацій

This section contains some shortcodes that requries the Jannah Extinsions Plugin. You can install it from the Theme settings menu > Install Plugins.[dropcap]Н[/dropcap]апевно сучасну освіту вже і важко уявити без всім звиклих презентацій, адже готуючись до семінарів, нарад, презентуючи досвід, уроків ми використовуємо програму MS PowerPoint. Але не потрібно забувати, що MS PowerPoint є платним програмним забезпеченням і без ліцензії її використовувати заборонено. Існує багато безкоштовних альтернатив  цієї програми, які за своїми функціями навіть кращі.

[box type=”info” align=”alignright” width=”50%” ]«Людина в XXI столітті, яка не буде вміти користуватися ЕОМ, буде подібна людині ХХ століття,  яка не вміла ні читати, ні писати»

Академік Глушков[/box]

SoftMaker Presentations – ця програма входить до складу офісного пакету SoftMaker Office. Розробники стверджують, що це додаток по можливостях перевершує PowerPoint. Користувачеві доступна велика кількість шаблонів, які полегшать створення презентацій. Ефектні анімації і переходи слайдів додадуть вашим роботам привабливості і професійного вигляду.

[divider]

softmaker-presentations-newpicture-s

[divider]

Обговорення

Весь текст

Мирослав

Сьогодні сайт вже не просто забаганка, а радше потужний інструмент особистого просування та розвитку, який при вмілому використанні здатен суттєво підвищити вашу видимість, комунікативні навички і звісно ж – професійний рівень. Іншими словами блог – це насамперед прискорювач вашого зростання, як на особистому, так і на професійному тлі. Запрошую до співпраці та співавторства освітнього порталу "ІНФОСВІТ".

Схожі статті

1 thought on “SoftMaker Presentations – одна із кращих програм для створення презентацій”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close