facebook

SOFT / Програмне забезпечення

поліМPOLI M – абсолютно українська програма для освоєння роботи з мишкою.
Програма містить ряд вправ, що допомагає учням швидко освоїти роботу з мишкою. 
Переваги програми: 
– Нереально простий інтерфейс 
– Ідеально підходить для навчальних закладів 

  Poli M [2,9 MiB, 340 завантажень]

center left (soft shad)POLI – абсолютно українська програма для освоєння сліпого десятипальцевого методу набору тексту на клавіатурі 
Програма обчислює швидкість введення символів, відсоток помилок та їх кількість 
Переваги програми: 
– Нереально простий інтерфейс 
– Ідеально підходить для навчальних закладів 
– Підтримує український та англійський текст 

  Роli [845,4 KiB, 326 завантажень]

000Childsplay –  Ігри для навчання користування мишею і клавіатурою, тренування пам’яті, основ лічби і читання. Пакман, пазли, пінг-понг, більярд. Вони можуть бути використані на уроках з теми «Робота з розвивальними програмами» та під час опанування теми «Основні складові комп’ютера. Початкові навички роботи з комп’ютером».

  CHILDSPLAY [32,3 MiB, 350 завантажень]

gcompris GCompris є багатоплатформним всеохоплюючим освітнім пакетом для дітей віком від двох до десяти років і є частиною проекту GNU. Містить понад 140 розважальних дії, які допомагають дітям у віці до освоїти навички, такі, як розпізнавання букв і цифр, використання миші і клавіатури, основні алгебраїчні вправи, читання аналогових годин, векторна графіка, навчання мови через гру, і багато іншого. Програма включає в себе простий аналізатор тексту для створення документів з основними засобами форматуванням тексту. Друга особливість – це інструмент для створення анімації, який можна використовувати як простий і ефективний спосіб збагачення оповідань і таким чином, покращити спілкування з дітьми і допомагати їм у самовираженні.

Завантажити GCompris

 tuxTux Paint – це вільна, відзначеними нагородами програма малювання для дітей від 3 до 12 років (наприклад, у дитячому саду й початковій школі). Її відрізняє легкий в освоєнні інтерфейс і забавні звукові ефекти. Мальований персонаж (пінгвін Тукс) допоможе дітям в освоєнні програми. Полотно й набір інструментів для малювання допоможуть розвити творчі здатності вашої дитини.

  TuxPaint завантажити [29,3 MiB, 319 завантажень]

UVSUVScreenCamera – програма для швидкого запису роботи на ПК з екрану монітора та створення демонстраційних та навчальних відеороликів, презентацій в форматах SWF, AVI, UVF, EXE, FLV, GIF-анимації із звуком. Записує все, що відбувається на екрані, включаючи рухи курсора миші, клацання кнопками миші, натискання клавіш на клавіатурі. Фільми в форматі UVF і EXE виходять дуже компактного розміру (2-х хвилинний фільм з розподіленням 1024x768x32 займає всього 194 К). Качайте та створюйте свої відеоуроки та звукові презентації.

  UVScreenCamera завантажити [2,6 MiB, 380 завантажень]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close