facebook
Web 2.0ІКТКорисне

Зламали Ваш сайт – проблема вирішена

Що робити, якщо Ваш сайт заблокували? Першопричиною блокування сайту Вашим хостинг-провайдером є скарга, що поступила на Ваш домен. Будь-який доступ перегляду сайту блокується. Хоча, вхід у білінгву систему, панель управління сайтом залишається. Для розблокування сайту необхідно перевірити всі файли сайту на наявність шкідливих посилань та вірусів.

Дуже багато блогерів пропонують скачати сайт (попередньо заархівувавши), розпакувати на комп’ютері, просканувати антивірусною системою і «залити всі файли сайту на хостинг». Згодіться, що процедура досить тривала. Існує інший, простіший шлях для вирішення цієї проблеми. Якщо Ви користуєтесь послугами якісного хостинг провайдера, то Вам просто необхідно зайти у панель управління сайтом (на хостингу), перейти на вкладку «Менеджер файлів» , виділити  папку де знаходиться сайт (у моєму випадку  www) та просканувати вбудованим антивірусом.

Очистка сайту

 

Очистка сайту1

Після сканування сайту, що триває до 3хв (в залежності від об’єму ресурсів, що використовуєте), ви побачите повідомлення “Доступний новий звіт Антивіруса

Очистка сайту2

Вибираєте клавішу “Детально” , виділяєте всі віруси та видаляєте. Все, Ваш сайт вже не містить жодного вірусу.

Очистка сайту3

Після цього у білінговій системі потрібно написати повідомлення в службу підтримки, про те що сайт просканований, усунуті недоліки. Ваш сайт просканує хостинг-провайдер і відкриє доспуп. Все, сайт врятовано.

Хоча, система GOOGLE вже занесла сайт у список шкідливих сайтів і при відкритті у браузері Ви можете бачити

шкідливий сайт

Для ліквідації цієї проблеми необхідно:

Підтвердження GOOGLE

  • Натиснути кнопку перевірити. Якщо Ви все виконали правильно, то через деякий час Ви отримаєте повідомлення про успішне видалення сайту з списку шкідливих на електронну скриньку GOOGLE

Хакер повертається пізно додому. Його зустрічають двоє громил. Один з них дістає ніж і каже: – Жени гроші. “Провайдери”, – подумав Хакер.
Що робити, якщо Ваш сайт заблокували? Першопричиною блокування сайту Вашим хостинг-провайдером є скарга, що поступила на Ваш домен. Будь-який доступ перегляду сайту блокується. Хоча, вхід у білінгву систему, панель управління сайтом залишається. Для розблокування сайту необхідно перевірити всі файли сайту на наявність шкідливих посилань та вірусів. Дуже багато блогерів пропонують скачати сайт (попередньо заархівувавши), розпакувати на комп’ютері, просканувати антивірусною системою і «залити всі файли сайту на хостинг». Згодіться, що процедура досить тривала. Існує інший, простіший шлях для вирішення цієї проблеми. Якщо Ви користуєтесь послугами якісного хостинг провайдера, то Вам просто необхідно зайти у панель управління сайтом (на хостингу), перейти на вкладку…

Review Overview

Корисна

Якщо публікація для Вас є корисною натисніть "ТАК, КОРИСНА"

Обговорення

Весь текст

Мирослав

Сьогодні сайт вже не просто забаганка, а радше потужний інструмент особистого просування та розвитку, який при вмілому використанні здатен суттєво підвищити вашу видимість, комунікативні навички і звісно ж – професійний рівень. Іншими словами – це насамперед прискорювач вашого зростання, як на особистому, так і на професійному тлі. Запрошую до співпраці та співавторства освітнього порталу "ІНФОСВІТ".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close