facebook
ДосвідКорисне

Школа нового покоління: якою вона повинна бути?

ІННОВАЦІЙНОЮ
Школа повинна бути інтерактивною, мобільною (легко трансформувтись та пристосовуватись під потреби дітей) та бути обладнаною сучасними технологіями. Також це школа з інтерактивним методом навчання, вільним доступом до інтернету та електронних бібліотек. Школа, яка надає якісну освіту. Вчителі додають, що школа стає інноваційною тоді, коли вчитель випереджає учнів  у  користуванні технічними засобами.

8536919532_1bfceee8a9_o

ЗАТИШНОЮ ОСЕЛЕЮ
Діти проводять в школі більшу частину свого дня, тому школа – це не лише приміщення, цеатмосфера заохочення та розвитку. Саме тому школа нового покоління має затишну домашню атмосферу, є чистою та відремонтованою, має їдальну з різноманітним меню, оснащення класів школи є сучасним, а самі класи світлі, просторі та теплі. Школа має бути осередком мрій, де кожен учень повірить в те, що зможе себе реалізувати як особистість.

СПОРТИВНОЮ
«У здоровому тілі здоровий дух», чи не так? Саме тому, вчителі вважають, що школа повинна мати хороший спортивний зал, який стане майданчиком, де цінують здоровий спосіб життя.

ШКОЛА НЕ АКВАРІУМ, А ОКЕАН…
Школа має навчати дітей мислити глобально та різносторонньо. У школі відбувається вивчення кількох іноземних мов на вибір учнів, без перевантаження від домашнього завдання,без зайвих обов’язкових, та часто непотрібних, уроків, проводиться більше факультативних занять на вибір учня. Також школа нового покоління є міжнародною, вона взаємодіє з іншими сучасними школами з-закордону.

ШКОЛА – ОСЕРЕДОК ТАЛАНТІВ
__________________________

У школі витає дух творчості та мистецтва, учні виховуються духовно та естетично, школа допомагає розвивати таланти дітей через організацію багатьох творчих студій після уроків.

boy-76982

РОЛЬ ВЧИТЕЛЯ
В очах дітей вчитель є порадником та другом, а це означає, що вчитель доброзичливий, життєрадісний, готовий прийти на допомогу та надати підтримку, він формує позитив та радість від навчального процесу; дітям хочеться іти в школу; немає вчителів-заробітчан та вчителів, які чекають на «подачки» батьків.

ШКОЛА, ДЕ РЕАЛІЗОВУЮТЬСЯ ДИТЯЧІ МРІЇ
Школа повинна мотивувати до гармонійного особистісного розвитку дитини,стати«школою успіху особистості». Це школа мрій, де кожен учень зможе себе реалізувати як індивідуальність, виховує лідерів та активних громадян, осіб цілісних та з високими моральними стандартами. Це школа, де думка кожної дитини почута.

БЕЗПЕЧНА
Школа – це осередок, де панує атмосфера підтримки, заохочення до навчання та рівності між усіма дітьми. Школа справедлива, існує єдиний незалежний зовнішній екзамен без атестації у випускних класах. Це школа без корупції.

IMG_3284

Автор: Марія Параняк, учасниця «Про.Навики», завуч школи, провела з педагогами своєї школи заняття-фасилітацію для визначення, якою має бути школа нового покоління.

Обговорення

Весь текст

Мирослав

Сьогодні сайт вже не просто забаганка, а радше потужний інструмент особистого просування та розвитку, який при вмілому використанні здатен суттєво підвищити вашу видимість, комунікативні навички і звісно ж – професійний рівень. Іншими словами – це насамперед прискорювач вашого зростання, як на особистому, так і на професійному тлі. Запрошую до співпраці та співавторства освітнього порталу "ІНФОСВІТ".

Схожі статті

1 thought on “Школа нового покоління: якою вона повинна бути?”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close