facebook
ДіагностикаІКТКорисне

Survio-нові можливості діагностування

    Серед головних завдань методичних служб є створення інноваційної педагогічної системи з такою організацією роботи, яка б максимально повно сприяла розвитку вчителя, як творчої особистості, задоволенню його потреб у самопізнанні, творчому самовдосконаленні, самореалізації, особистісному та професійному самовизначенні.

    Успіх у вирішенні цього завдання значною мірою визначається знаннями, творчим потенціалом, професійною майстерністю, загальною педагогічною культурою вчителя. У зв’язку з цим особливої актуальності набуває проблема  підвищення кваліфікації і професійної компетентності кожного вчителя,  розвиток і підвищення творчого потенціалу.

   Діагностична робота  є однією з важливих ланок методичних служб, адже тільки шляхом діагностування можна вивчити запити та потреби педагога.

Найчастіше для забезпечення он-лайн діагностування використовують сервіс GOOGLE. Даний сервіс дозволяє створити діагностування використовуючи функції тексту, множинного вибору, лічильника, одинарного вибору, шкалу. Але такої функції, як вибрати один із малюнків немає. Нещодавно знайшов досить цікавий сервіс http://www.survio.com/ru/ .  Переваги цього сервісу в тому, що він забезпечує не тільки кращий візуальний вигляд анкети, але і дозволяє використовувати функції, що не має  GOOGLE.

Survio3

Для створення анкети на http://www.survio.com/ru/  необхідно зареєструватись, підтвердити реєстрацію через свою електронну скриньку і насолоджуватись створенням он-лайн анкет.
Предлагаем с помощью наших менеджеров оформить и купить диплом нового образца любого года выпуска с доставкой на дом.

Survio1

Survio2

Приклад анкети розробленої на Survio

 

Обговорення

Весь текст

Мирослав

Сьогодні сайт вже не просто забаганка, а радше потужний інструмент особистого просування та розвитку, який при вмілому використанні здатен суттєво підвищити вашу видимість, комунікативні навички і звісно ж – професійний рівень. Іншими словами – це насамперед прискорювач вашого зростання, як на особистому, так і на професійному тлі. Запрошую до співпраці та співавторства освітнього порталу "ІНФОСВІТ".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close