facebook
ІКТ

SCHOOL CHAMPION – допомога у створенні сайтів

Ключ до життєвого успіху – освіта. Ключ до ефективного лідерства – комунікація. Команда School Champion вірить у те, що одним із драйверів трансформацій в сучасній освіті мають бути інформаційні технології, які полегшують комунікацію, додають прозорості та спрощують контроль.

Система шкільного менеджменту School Champion www.schoolchampion.in.ua (раніше відома як EDUkIT) дозволяє школам та іншим навчальним закладам знайти свою цифрову ідентичність в інтернеті, педагогам – більш ефективно проводити заняття, батькам – бути в курсі навчального життя своїх дітей, адміністраторам – відстежувати процес переходу освіти на новий рівень можливостей.

Установам освіти, які беруть участь в «School Champion», безкоштовно надаються:

  • Відкриття інтернет-представництв своїх закладів – робочих веб-просторів із багатофункціональними можливостями, включаючи онлайн-тестування і кабінет вчителя
  • Участь в інтерактивному каталозі навчальних закладів www.catalog.sch.in.ua
  • Обмін інформацією між керівниками системи освіти та навчальними закладами, отримання звітів про користування продуктом
  • Користування унікальним контентом віртуальної Академії Хана та Візуального асистента вчителя
  • Отримання оперативної допомоги завдяки цілодобовій службі підтримки
  • Доступ до навчальних матеріалів – керівництву користувача, відео урокам, статтям, корисним порадам і актуальним питанням
  • Проходження авторських майстер-класів і тренінгів

Наші програмні продукти відповідають міжнародним стандартам якості розробки та адаптивного веб-дизайну, а також є безбар’єрними – доступними користувачам з обмеженими можливостями. School Champion враховує потреби сучасної нормативно-правової бази України з питань інформатизації.

Історія проекту починалася в 2008 році з невеликої групи експерименту з 18 харківських шкіл за підтримки Департаменту освіти Харківської міської ради.

Станом на січень 2014 року в School Champion бере участь більше 6000 навчальних закладів з 24 областей України та АР Крим. Система шкільного менеджменту стала базовою для аналогічноїміжнародної освітньої ініціативи, яка вже реалізується в Росії, Польщі, Кот-Д’Івуарі, Беніні та інших країнах.

Серед користувачів School Champion в Україні – відділи освіти, загальноосвітні школи, гімназії, ліцеї, інтернати, навчально-виховні комплекси, професійно-технічні заклади, спортивні школи, школи естетичного виховання, колегіуми, дитячі клуби, дошкільні навчальні заклади, консультативні центри, бібліотеки, громадські установи, окремі педагоги.

Партнерська мережа проекту включає департаменти освіти та інститути післядипломної освіти, освітні ініціативи Intel, проект “Бібліоміст”, Український форум благодійників, Фонд Віктора Пінчука та ін.

Обговорення

Весь текст

Мирослав

Сьогодні сайт вже не просто забаганка, а радше потужний інструмент особистого просування та розвитку, який при вмілому використанні здатен суттєво підвищити вашу видимість, комунікативні навички і звісно ж – професійний рівень. Іншими словами – це насамперед прискорювач вашого зростання, як на особистому, так і на професійному тлі. Запрошую до співпраці та співавторства освітнього порталу "ІНФОСВІТ".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close