facebook
Самоосвіта

Самоосвіта методиста – необхідна умова модеринізації загальної середньої освіти

Під самоосвітою традиційно розуміють здійснювану людиною пізнавальну діяльність, яка здійснюється добровільно, тобто з доброї волі самої людини, управляється самою людиною. Самоосвіта  необхідна для вдосконалення  якостей людини або набуття навичок.

Роль самоосвіти важлива в пізнанні і розумінні людиною самої себе, усвідомленні своїх сильних і слабких сторін.

Перераховані аспекти мають відношення до життя будь-якої людини. Однак у професії методиста(особливо сьогодні) самоосвіта виконує абсолютно особливі функції. Зрозуміло, що більше знає і вміє людина може більше дати іншій людині, більше навчити. Але у самоосвіти методиста є більш глибокий сенс.

Професійна діяльність методиста дуже специфічна. Особистість методиста – потужний «робочий інструмент». І чим досконаліше ця особистість, чим багатша, тим повноцінніше вона діє на особистість вчителя. Саме в педагогічній професії особистісне зростання, самоосвіта стає неодмінною умовою досягнення професіоналізму, показником якого, зокрема, виступатимуть успіхи вчителів та учнів. 

Джерела самоосвіти методиста

Традиційно виділяють наступні джерела самоосвітньої  діяльності: спеціальна науково-популярна література, відеоматеріали, Інтернет, лекції, семінари, конференції, навчальні програми. спілкування з представниками професії. Крім цього, можна стверджувати, що одним з найважливіших джерел самоосвіти методиста є учителі.

Прагнення до самоосвіти може викликати у методиста  бажання подолати труднощі, з якими він стикається в своїй повсякденній роботі

Обговорення

Весь текст

Мирослав

Сьогодні сайт вже не просто забаганка, а радше потужний інструмент особистого просування та розвитку, який при вмілому використанні здатен суттєво підвищити вашу видимість, комунікативні навички і звісно ж – професійний рівень. Іншими словами – це насамперед прискорювач вашого зростання, як на особистому, так і на професійному тлі. Запрошую до співпраці та співавторства освітнього порталу "ІНФОСВІТ".

Схожі статті

2 thoughts on “Самоосвіта методиста – необхідна умова модеринізації загальної середньої освіти”

  1. “Хто дорожить життям думки,то знає дуже добре,що справжньою освітою є тільки самоосвіта…”
    Піскарєв

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close