facebook
Досвід

Потреба НКК

Інформатизація та комп’ютеризація  навчальних закладів є головною передумовою модернізації освіти. Швидкими темпами предмет «Інформатика» набуває пріоритетного значення в навчально-виховному процесі. Кожного року кількість годин збільшується за рахунок введення інформатики у класах початкової та середньої школи. Визначення потреби закладу у комп’ютерах та начально-комп’ютерних комплексах є складним питанням та потребує прискіпливого вивчення.

Для вивчення таких потреб розроблена методика відповідно до завдань Міністерства освіти і науки щодо вдосконалення ефективності використання коштів державного бюджету, визначених на придбання комп’ютерної техніки для закладів освіти, що оснащуються.

Пропоную розроблену програму засобами MS Excel, що дозволяє легко отримати потрібні розрахунки шляхом введення даних навчальних закладів. Програма обчислює та узагальнює значення.

Розробник:

Vituk
Ігор Вітюк

методист центру інформаційно-технічного забезпечення закладів освіти Вінницького району (відділ освіти Вінницької районної ради) Ігор Вітюк.

  Розрахунок потреби НКК [45,5 KiB, 236 завантажень]

Обговорення

Весь текст

Мирослав

Сьогодні сайт вже не просто забаганка, а радше потужний інструмент особистого просування та розвитку, який при вмілому використанні здатен суттєво підвищити вашу видимість, комунікативні навички і звісно ж – професійний рівень. Іншими словами – це насамперед прискорювач вашого зростання, як на особистому, так і на професійному тлі. Запрошую до співпраці та співавторства освітнього порталу "ІНФОСВІТ".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close