facebook
КориснеПрограми/Soft

Posteriza-єдиний безкоштовний програмний засіб для створення плакатів

Posteriza 1.1.1 – нова версія програми для створення і друку постерів і плакатів. Утиліта Posteriza дозволяє експортувати створені плакати в JPG формат і роздруковувати їх (працює практично з усіма сучасними принтерами). Програма має досить зручний та зрозумілий інтерфейс і не потребує ніякого встановлення. Стане в пригоді для створення плакатів для виховних заходів, різних  тематичних годин з використанням плакатів та написів.posteriza1До зображення може бути додана рамка, в програмі присутня 8 видів рамок.

posteriza2

Posteriza підтримує всі розміри паперу, які можуть бути надруковані вашим принтером.

posteriza3

Зображення може бути отримано з графічних файлів GIF, PNG, JPG, JPEG, BMP, ICO, EMF і WMF. Функція масштабування зображення плакатів дозволяє збільшити їх масштаб до 400 відсотків.

Також слід зазначити і те, що в налаштуваннях розміру зображення можна задати ширину і висоту одержуваного постера в листах заданого формату.

posteriza4

Утиліта Posteriza має багатомовний інтерфейс і безкоштовна.


Для початку роботи з програмою необхідно завантажити її та здійснити запуск програми.

  Posteriza [693,0 KiB, 1 459 завантажень]

Офіційний сайт програми   Навчальне відео Posteriza

 

Обговорення

Весь текст

Мирослав

Сьогодні сайт вже не просто забаганка, а радше потужний інструмент особистого просування та розвитку, який при вмілому використанні здатен суттєво підвищити вашу видимість, комунікативні навички і звісно ж – професійний рівень. Іншими словами – це насамперед прискорювач вашого зростання, як на особистому, так і на професійному тлі. Запрошую до співпраці та співавторства освітнього порталу "ІНФОСВІТ".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close