facebook
Корисне

“Підводний камінь” CMS Joomla 2.5

Тенденція створення сайтів, особистих блогів, порталів дедалі більше зростає.  Особливо в освітянській сфері працівники намагаються створити своє власне «ОНЛАЙН-ПОРТФОЛІО» і в цьому є свої зручності. Найчастіше за даними в освітянській сфері працює сайтів на UCOZ, JIMDO,GOOGLE і в менших кількостях інші CMS, зокрема WordPressі Joomla.

Ця стаття буде корисна власникам сайтів , що працюють на CMSJoomla 2,5. Зовсім недавно  зіткнувся з наступною проблемою. Встановивши готовий шаблон  на сайт, було побачено що  у всіх матеріалах на сайті немає дати публікації, відображається сам текст “Дата публікації”, а самої дати немає. При цьому в менеджері матеріалів відображаються коректні дата / час. Як виявилось пізніше, у версії Joomla 2,5 помилка знаходиться у файлі site/language/uk-UA/uk-UA.com_content.ini або у кого російська версія site/language/ru-RU/ru-RU.com_content.ini:

рядок: COM_CONTENT_PUBLISHED_DATE = “Дата публікації”
замініть на: COM_CONTENT_PUBLISHED_DATE = “Дата публікації% s”

Обговорення

Весь текст

Мирослав

Сьогодні сайт вже не просто забаганка, а радше потужний інструмент особистого просування та розвитку, який при вмілому використанні здатен суттєво підвищити вашу видимість, комунікативні навички і звісно ж – професійний рівень. Іншими словами – це насамперед прискорювач вашого зростання, як на особистому, так і на професійному тлі. Запрошую до співпраці та співавторства освітнього порталу "ІНФОСВІТ".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close