Головна » Вчителю » Перший урок у 2015/2016 навчальному році (розробки)

Перший урок у 2015/2016 навчальному році (розробки)

Міністерство освіти і науки України рекомендує загальноосвітнім та професійно-технічним навчальним закладам розпочати 2015-2016 навчальний рік Першим уроком, тематика якого відповідала б принципам Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, що була затверджена у червні цього року.asian-girl
Про це йдеться у відповідному листі Міністерства освіти і науки до загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів.
У Міністерстві зазначають, що конкретну тему Першого уроку навчальні заклади мають визначити самостійно.
При обранні теми, підготовці і проведенні уроку школам доцільно звернути увагу на питання історії українського державотворення, розвитку та зміцнення держави, історії державних символів України.
У Міносвіти повідомляють, що першокласників, які уперше переступлять поріг школи, можна ознайомити з історією школи, досягненнями її випускників, особливостями навчання в ній тощо.
У відомстві рекомендують при проведенні Першого уроку уникнути формалізму й заорганізованості та забарвити перший день нового навчального року святковістю, урочистістю, добрим настроєм, емоційністю та оптимізмом. Лист МОНУ від 24 липня 2015 року №1/9-354 «Про тематику Першого уроку в 2015/2016 навчальному році»

Розробки і сценарії до першого уроку в 2015-2016 н.р.

    Мирослав

  Сьогодні сайт вже не просто забаганка, а радше потужний інструмент особистого просування та розвитку, який при вмілому використанні здатен суттєво підвищити вашу видимість, комунікативні навички і звісно ж – професійний рівень. Іншими словами блог – це насамперед прискорювач вашого зростання, як на особистому, так і на професійному тлі. Запрошую до співпраці та співавторства освітнього порталу "ІНФОСВІТ".

  Зверніть увагу!

  ogolowennya-seminar-pidviwennya

  Урізноманітнення форм навчання

  То чому ж, навчаючись у школі, учні втрачають зацікавленість до навчання? Чому з`являються небажані оцінки? …

  12 коментарі

  1. Дуже корисний сайт.

  2. Наталя

   Чудовий сайт! Успіху та процвітання!

  3. Дякую за методичні поради та розробку першого уроку. Сподобалась презентація “Герої не вмирають”.Завдяки матеріалу на вашому сайті, проведу цей урок на відмінно.

  4. Щиро дякую!Дуже цікаві матеріали.

  5. Дякую за вашу працю та щедрість.

  6. Дякую дуже корисна інформація.

  7. Дякую! Чудовий сайт,буду користуватися!

  Напишіть відгук

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Перевірка на грамотність:-) *
  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

  Написати повідомлення автору блогу