facebook
Досвід

Особливості підготовки учнів до олімпіади з фізики (експериментальний тур)

Експериментальний тур олімпіади з фізики є не менш важливим, як теоретичний тур, а подекуди дається учням навіть складніше. Оскільки теоретичний тур можна ще передбачити, то для підготовки учнів до експериментального туру потрібно прикласти неабияких зусиль. У будь-якому випадку вчитель повинен спрямовували роботу на розвиток фізичних здібностей учнів. З метою розвитку інтересу до предмету необхідно проводити роботу зі здібними та обдарованими учнями, а також залучення учнів до різних видів діяльності.

Звичайно, що для цього шкільної програми недостатньо, оскільки вже у 8 класі учень повинен міркувати нестандартно, а також вміти визначити абсолютну та відносну похибки.

Завдання експериментального туру розвивати творчий потенціал учня, тому для якісної підготовки учнів до експериментального туру необхідно не тільки теоретично розглядати досліди, але й вико тому для якісної підготовки учнів до експериментального туру необхідно не тільки теоретично розглядати досліди, але й виконати практично.

Завдання ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики (експериментальний тур) 

  Визначення похибки вимірюваннь [1,9 MiB, 2 766 завантажень]

Обговорення

Весь текст

Мирослав

Сьогодні сайт вже не просто забаганка, а радше потужний інструмент особистого просування та розвитку, який при вмілому використанні здатен суттєво підвищити вашу видимість, комунікативні навички і звісно ж – професійний рівень. Іншими словами – це насамперед прискорювач вашого зростання, як на особистому, так і на професійному тлі. Запрошую до співпраці та співавторства освітнього порталу "ІНФОСВІТ".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close