facebook
ВчителюКориснеОбдаровані

Особливості підготовки до олімпіади з астрономії

Метою проведення Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії є популяризація природничо-наукових знань, формування в учнів інтересу та наукового підходу до вивчення астрономії і пов’язаних із нею наук, виявлення та розвиток в учнів творчих здібностей до науково-дослідницької діяльності, активізація всіх форм позакласної та позашкільної роботи з учнями. Є дуже багато учнів, які цікавляться цим предметом і мають неабиякі навички з розв’язування задач з астрономії, але в шкільних умовах підготувати до конкурсу з астрономії чи олімпіади практично неможливо. Оскільки 0,5 год в 11 класі виділяється на цей предмет в умовах шкільної програми. Із варіативної частини також дуже рідко виділяють на гурток з астрономії.

Пропоную збірники задач, які стануть у пригоді при підготовці учнів до олімпіади з астрономії.


Збірник задач з астрономії завантажити

Збірник задач для підготовки до астрономічних олімпіад. Задачі опубліковано у додатку до журналу “Квант” №4/1998 Олімпіади з астрономії та космічної фізики.

Сторінка завдань з астрономії

Обговорення

Весь текст

Мирослав

Сьогодні сайт вже не просто забаганка, а радше потужний інструмент особистого просування та розвитку, який при вмілому використанні здатен суттєво підвищити вашу видимість, комунікативні навички і звісно ж – професійний рівень. Іншими словами – це насамперед прискорювач вашого зростання, як на особистому, так і на професійному тлі. Запрошую до співпраці та співавторства освітнього порталу "ІНФОСВІТ".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close