facebook
ІКТ

Вільнопоширюване програмне забезпечення

Використання вільного програмного забезпечення в освіті не є новиною. Чинні навчальні програми дозволяють використовувати ВПЗ у школах. На данний момент майже у кожному місті в Україні можна знайти школу, яка використовує в навчальному процесі бодай декілька зразків такого програмного забезпечення. ВПЗ надає користувачеві такі ж можливості, як і комерційне програмне забезпечення. 

Важливою проблемою впровадження ВПЗ до школи є відсутність програми навчання, методичної літератури для викладачів, і банально відсутність підручників для учнів.

Якщо питання підручників і методичної літератури для вчителів можна хоч щось вирішити, то з навчальними посібниками для учнів йдуть труднощі. Хоча зараз уряд все частіше згадує про освіту, і зокрема сучасних інформаційних технологіях в школі, питання про використання операційних систем та програмного забезпечення заснованих на ліцензії GPL або BSD залишається відкритим.

  Основні умови поширення вільного програмного забезпечення та застосування його у навчально-виховному процесі [5,7 MiB, 517 завантажень]

 

Обговорення

Весь текст

Мирослав

Сьогодні сайт вже не просто забаганка, а радше потужний інструмент особистого просування та розвитку, який при вмілому використанні здатен суттєво підвищити вашу видимість, комунікативні навички і звісно ж – професійний рівень. Іншими словами – це насамперед прискорювач вашого зростання, як на особистому, так і на професійному тлі. Запрошую до співпраці та співавторства освітнього порталу "ІНФОСВІТ".

Схожі статті

2 thoughts on “Вільнопоширюване програмне забезпечення”

    1. Напевно більшість би перейшла на Лінукс, просто прив’язка йде до Windows

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close