facebook
Діагностика

Організація онлайнового анкетування

Діагностична діяльність методиста посідає одне із перших місць у його роботі. Саме планування роботи методиста неможливе без попередньої діагностики, вивчення потреб учителів і на основі цього визначається план подальших дій. Діагностику (анкетування) можна проводити багатьма способами: роздруковані анкети, анкети в електронному вигляді (файли MS Word, Excel…), або ж використовуючи онлайн ресурс Google Drive або ж власна написана програма.

Для опрацювання анкет на паперових носіях потрібно багато часу а також зустріч з учителями, щоб роздати ці анкети. Однією з найкращих форм діагностики є створення форм з допомогою Google Drive. Тестування проходить в онлайн режимі і опрацювання здійснюється атоматично.

Для створення форми діагностики на Google Drive потрібно лише зареєстувати свою поштову скриньку на Google (GMAIL) і все – можна приступати до створення діагностики.

1. Завантажуємо GOOGLE, реєструємо скриньку, входимо за своїм логіном та паролем та вибираємо ДИСК

GD1

 

2. Увійшовши на ДИСК натаскуємо конпку СТВОРИТИ->ФОРМА

GD2

3. Створюємо анкету, вручну вводимо запитання.

GD3

4. По завершенні вводу запитань, натискаємо кнопку надіслати форму на електронні скриньки.

Переглянути приклад опублікованої діагностичної анкети перегляд

Обговорення

Весь текст

Мирослав

Сьогодні сайт вже не просто забаганка, а радше потужний інструмент особистого просування та розвитку, який при вмілому використанні здатен суттєво підвищити вашу видимість, комунікативні навички і звісно ж – професійний рівень. Іншими словами – це насамперед прискорювач вашого зростання, як на особистому, так і на професійному тлі. Запрошую до співпраці та співавторства освітнього порталу "ІНФОСВІТ".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close