facebook
ЗаконодавствоІКТНовини/ Конкурси

Олімпіаді з інформаційних технологій та економіки все-таки бути

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 1476                                                                     від 16 грудня 2014 року

Про проведення Всеукраїнських
учнівських олімпіад з економіки,
інформаційних технологій
у 2014/2015 навчальному році

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 р. № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 р. за № 1318/20056, з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, наказую:

1. Провести Всеукраїнські учнівські олімпіади з економіки, інформаційних технологій у 2014/2015 навчальному році (далі – Всеукраїнські учнівські олімпіади) серед учнів 10, 11 класів.

2. Затвердити рейтинги учнівських команд IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад (додаються).

3. Департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій (далі – органи управління освітою) забезпечити проведення І–ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад до 14 березня 2015 року.

4. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти:

4.1. Здійснити організаційно-методичне забезпечення проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад.

4.2. Забезпечити організацію та координацію проведення ІV етапу Всеукраїнських олімпіад з економіки у м. Київ, з інформаційних технологій у Дніпропетровській області.

4.3. Cформувати кількісний склад команд ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад згідно з рейтингами, затвердженими пунктом 2 цього наказу.

5. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Кононенко Ю. Г.) забезпечити загальне керівництво Всеукраїнськими учнівськими олімпіадами.

6. Органам управління освітою подати до Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 36):

6.1. До 17 січня 2015 року – пропозиції щодо персонального складу журі ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

6.2. До 21 березня 2015 року – звіти про проведення і завдання ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад та заявки на участь команд у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

7. Органам управління освітою областей, у яких згідно з підпунктом 4.2 пункту 4 цього наказу планується проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, подати до Інституту інноваційних технологій і змісту освіти пропозиції щодо програм і складу оргкомітетів відповідних змагань у строк, зазначений у підпункті 6.1 пункту 6 цього наказу.

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Полянського П. Б.

Міністр         С. М. Квіт

Обговорення

Весь текст

Мирослав

Сьогодні сайт вже не просто забаганка, а радше потужний інструмент особистого просування та розвитку, який при вмілому використанні здатен суттєво підвищити вашу видимість, комунікативні навички і звісно ж – професійний рівень. Іншими словами – це насамперед прискорювач вашого зростання, як на особистому, так і на професійному тлі. Запрошую до співпраці та співавторства освітнього порталу "ІНФОСВІТ".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close