facebook
Корисне

Ноутбук для роботи. Який?

Ще 10 років тому, ноутбук – це була розкіш, а зараз вже необхідність. Кожна галузь вимагає? щоб людина  мала хоча б елементарні навички при роботі з комп’ютером.

Ціна на ринку ноутбуків коливається від 3 тис.  до 60 тис. грн, а то і вище.

Та будемо виходити з тих міркувань, що для роботи, ноутбук буде коштувати в межах 3,5-5,5 тис. грн. Звичайно на таких ноутбуках сучасні ігри можуть “зависати” або ж і взагалі не запускатись.

Який бренд обрати?

Існує багато переконань, що зараз вигідно купувати Lenovo і хоча бренд китайський, про те вони працюють по ліцензії IBM. Та є мінус в цього бренду-перегрівання.

Нещодавно з’явилися на українському ринку Fujitsu. На корпусі цього апарату пише «Made in Germany»  – одразу з’являється довіра, бо в приклад ставимо німецькі автомобілі. Отже бренд має бути досить надійний. Про те, оглядаючи ноутбук цієї моделі я помітив важливу та неприємну деталь – корпус скрипить і щільно не прилягає. Чесно кажучи і дизайн якось не дуже.

Залишились ще бренди Dell, HP, Asus, Acer. Це бренди, що заслуговують уваги. Особисто мені імпонують ноутбуки фірми Acer. Це максимальне поєднання ціни і якості. За суму в 5 тис. грн., Ви отримаєте хорошого друга.

Характеристики ноутбука:

–          екран з діагоналюю 15.6″, максимальне розширення (1366×768) WXGA HD;

–          процесор  на базі  Intel або Athlon (досі існують суперечки, якої фірми процесор кращий) з тактовою частотою не менше  1,8 ГГц та не менше 2-ох ядерний;

–          оперативна пам’ять не менше 4 Gb;

–          HDD об’єм накопичувальної пам’яті   ∼500 Gb;

–          графічний адаптер (відеокарта) – інтегрована , якщо ноутбук тільки для роботи в офісних програмах, інтернет та перегляд контенту. Для того, щоб на ноутбуці було комфортно грати і різні ігри – тип пристрою повинен бути дискретний (GeForce або Radeon) з 1 Gb  виділеної пам’яті;

–          Оптичний привід – Super Multi;

–          Мережевий адаптер –Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth,Gigabit Ethernet;

Вдалої Вам купівлі!

Обговорення

Весь текст

Мирослав

Сьогодні сайт вже не просто забаганка, а радше потужний інструмент особистого просування та розвитку, який при вмілому використанні здатен суттєво підвищити вашу видимість, комунікативні навички і звісно ж – професійний рівень. Іншими словами – це насамперед прискорювач вашого зростання, як на особистому, так і на професійному тлі. Запрошую до співпраці та співавторства освітнього порталу "ІНФОСВІТ".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close