facebook
ІКТКорисне

Використання MS Picture Manager

Часто відправляючи зображення через e-mail ми не можемо прикріпити всі потрібні зображення, ділимо пересилання на декілька повідомлень. Справа в тому, що переважно фотокамери налаштовані на максимальну якість зображення і як наслідок цього - великий розмір зображень. Якщо зображення в подальшому не будуть використовуватись для друку, а будуть вкладені в програми MS Office (Word, PowerPoint, Publisher...), то необхідно використовувати MS Picture Manager. Цей програмний засіб має простий інтерфейс для пересічного користувача і є встановлений на всіх ПК, де вже встановлено MS Office. В презентації Ви детально ознайомитесь з роботою програми.

Review Overview

Зручно
Просто
Доступно

Відмінно

Кращий програмний засіб для пересічного користувача!

Часто відправляючи зображення через e-mail ми не можемо прикріпити всі потрібні зображення, ділимо пересилання на декілька повідомлень. Справа в тому, що переважно фотокамери налаштовані на максимальну якість зображення і як наслідок цього – великий розмір зображень. Якщо зображення в подальшому не будуть використовуватись для друку, а будуть вкладені в програми MS Office (Word, PowerPoint, Publisher…), то необхідно використовувати MS Picture Manager. Цей програмний засіб має простий інтерфейс для пересічного користувача і є встановлений на всіх ПК, де вже встановлено MS Office. В презентації Ви детально ознайомитесь з роботою програми.


  Microsoft Oficce Picture Manager [3,7 MiB, 276 завантажень]

Обговорення

Весь текст

Мирослав

Сьогодні сайт вже не просто забаганка, а радше потужний інструмент особистого просування та розвитку, який при вмілому використанні здатен суттєво підвищити вашу видимість, комунікативні навички і звісно ж – професійний рівень. Іншими словами – це насамперед прискорювач вашого зростання, як на особистому, так і на професійному тлі. Запрошую до співпраці та співавторства освітнього порталу "ІНФОСВІТ".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close