facebook
Новини/ Конкурси

Конкурс дитячої творчості «Моє майбутнє – з рідною землею!»

Увага! Увага! Увага! Тобі від 8 до 16 років, ти – творчий, креативний, активний, вважаєш себе патріотом не на словах, а на ділі? Запрошуємо тебе взяти участь у конкурсі «Моє майбутнє з рідною землею!»

Конкурс спрямований на підтримку обдарованих дітей та молоді, які опинилися у складних життєвих обставинах, популяризації ідей миру, патріотизму та громадської активності, а також організацію змістовного дозвілля талановитих дітей, сприянню їх творчому та духовному розвитку.

Ідею конкурсу підтримали наші друзі та партнери – Перший національний аграрний кооператив, ТОВ «Дубово – Агро» та Український Дім. Конкурс проходитиме під патронатом Олесі Костюк, української художниці, активної громадської діячки, Президента CCLC (Consular Corps Ladies Club of Bavaria).

Якщо готовий до пригоди, читай умови участі і мерщій до роботи!

Вимоги до учасника:

  1. Вік від 8 до 16 років.
  2. Територія проживання – Україна.
  3. Наявність статусу внутрішньо переміщеної особи, участь членів родини в АТО, багатодітної, малозапезпеченої сім’ї.

Вимоги до конкурсних робіт:

  1. Тематика конкурсних робіт – загально-патріотична (мир, патріотизм, праця на благо країни та українського народу).
  2. Номінації, у яких будуть оцінюватись творчі доробки учасників: поетичний твір, прозовий твір, науково-публіцистичний твір, твір образотворчого мистецтва, виріб декоративно-ужиткового мистецтва.
  3. Один учасник конкурсу може надіслати лише одну роботу.
  4. Робота подається із заявкою для участі у Конкурсі встановленого зразка, чіткою ксерокопією свідоцтва про народження або паспорта України. (Роботи, надіслані без супутніх документів, розглядатись не будуть.)
  5. Творчі доробки учасників будуть оцінюватися професійним журі за такими критеріями: відповідність темі, якість, професійність виконання та оригінальність.
  6. Роботи учасників прийматимуться виключно з 1 лютого до 1 травня.

Визначення переможців відбуватиметься у 2 етапи.

На  І етапі конкурсу журі відбере з усіх  зареєстрованих робіт ті, які найточніше відповідають тематиці конкурсу, мають якісне виконання та оформлення. Учасники, які пройдуть І етап відбору, отримають заохочувальні призи.

У ІІ етапі візьмуть участь лише роботи, котрі пройшли етап відбору. З них кваліфікованим журі буде обрано 20 переможців. Саме вони отримають можливість навчатись в мистецькій школі «АртЕмоція» у Мюнхені (Німеччина). На переможців чекають казкові екскурсії, зустрічі з однолітками, майстер-класи від найкращих митців та ще багато цікавого.

Бажаємо вам натхнення, успіху та перемоги!

*Нагадуємо, що прийняті в межах конкурсу роботи учасникам не повертаються та можуть бути подаровані з представницькою метою Конкурсу або продані на благодійних заходах, кошти з яких будуть спрямовані на підтримку програм розвитку та навчання для дітей воїнів АТО.

В разі невідповідності творчих доробок вимогам, номінаціям, віковим категоріям, а також відсутності коректно заповненої анкети та копії свідоцтва про народження, роботи до участі в конкурсі не допускаються. Анкету можна завантажити на офіційному сайті Фонду «Зміцнення громад», а також у соціальних мережах на сторінках організації.

**Увага! Переможцям ІІ етапу конкурсу, необхідно буде самостійно підготувати затверджений пакет документів для поїздки у Німеччину. У разі несвоєчасного і/або неповного подання переліку документів організатори конкурсу мають право відмовити у поїздці.


 

Обговорення

Весь текст

Мирослав

Сьогодні сайт вже не просто забаганка, а радше потужний інструмент особистого просування та розвитку, який при вмілому використанні здатен суттєво підвищити вашу видимість, комунікативні навички і звісно ж – професійний рівень. Іншими словами – це насамперед прискорювач вашого зростання, як на особистому, так і на професійному тлі. Запрошую до співпраці та співавторства освітнього порталу "ІНФОСВІТ".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close