facebook

Готуємось до олімпіади (інформатика)

Жодна велика перемога неможлива, якщо їй не передує мала перемога над самим собою.
Л.М. Леонов

Завдання І етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики

  Завдання 2013-2014 [22,9 KiB, 1 556 завантажень]

  Завдання 2014-2015 [49,6 KiB, 1 691 завантажень]

 

 

  Завдання олімпіади з інформатики (І тур) [43,6 KiB, 601 завантажень]

  Завдання олімпіади з інформатики (ІІ тур) [86,1 KiB, 437 завантажень]

 

  Розв'язки завдань [58,2 KiB, 562 завантажень]

 

Список рекомендованих сайтів для підготовки до олімпіади з інформатики

http://schoololymp.byethost32.com – школа олімпійського резерву при ВІППО
http://www.olymp.vinnica.ua – Всеукраїнські Інтернет-олімпіади з різних предметів (фізика, інформатика). На сайті розміщена цікава інформація про Всеукраїнські олімпіади по інформатиці, фізиці. Проводилася мережна олімпіада по інформатиці.
http://www.uoi.
in.ua – Всеукраїнська олімпіада з інформатики
http://www.e-olimp.com.ua
 E-Olimp система підготовки та проведення олімпіад зі спортивного програмування
http://www.qbit.org.ua/
 -Молодёжное научное общество QBit – Кубит – г. Харьков
http://algolib.chat.ru
 –алгоритми: методи розв’язання
http://algolist.manual.ru
 –алгоритми: методи розв’язання
http://olympiads.win.true.nl/ioi
 – Міжнародна олімпіада з інформатики
http://www.olympiads.ru
 – Події, задачі, тести, рішення, коментарі. На сайті також можна викачати бібліотеку для написання “перевірялок” до задач – Testlib.
http://neerc.ifmo.ru/School/ – На цьому сайті міститься інформація про олімпіади школярів по інформатиці, які проходять в Росії, в яких беруть участь Петербурзькі школярі
http://www.olympiada.km.ua/ – Задачі заочних і обласних олімпіад Хмельницької області. Архіви турнірів, конкурсів. Багато іншої корисної інформації.
http://comp-science.narod.ru/ – Матеріали олімпіад школярів по програмуванню в Пермській області; підготовка до олімпіад по програмуванню; дидактичні матеріали по алгебрі і геометрії; технологія генерації дидактичних матеріалів по математиці; дидактичні матеріали по інформатиці (задачі, тести); методична скарбничка; посилання на освітні ресурси Internet.
http://acm.timus.ru
– Тут ви можете знайти деяку кількість задач з різних змагань. Перевіряюча система дозволяє вам перевірити ваш розв’язок для кожної задачі.
http://www.informatics.ru/ – Даний сайт присвячений російським олімпіадам школярів по інформатиці. Автори сайту – члени журі і наукового комітету Всеросійської олімпіади, а також тренери збірної команди Росії для міжнародної олімпіади. Тут викладаються матеріали Всеросійських олімпіад, учбово-тренувальних зборів по інформатиці, різні книги і статті, присвячені даній тематиці.
http://g6prog.narod.ru – Сайт присвячений докладному розбору олімпіадних задач по інформатиці. Рівень задач від міської до міжнародної олімпіад. Програмні тексти до задач не додаються (представлений словесний опис рішення). До деяких задач додаються тести. Є багато корисних книг по олімпіадних задачах і велика кількість посилань на аналогічні ресурси. http://byoi.narod.ru– Архів республіканських, міських, районних олімпіад, зборів до IOI. Підбір рідкісних, ефективних алгоритмів.http://homepages.compuserve.de/chasluebeck – Дуже великий архів задач по інформатиці на російській мові.http://www.stream.newmail.ru/index.html – Тут можна отримати відповідь на питання про олімпіади, взнати останні новини, підготуватися до олімпіад. На сайті є бібліотека книг і докладний каталог ресурсів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close