facebook
ІКТКориснеПрограми/Soft

Folder Lock – пароль на папку в Windows

Наші електронні документи потребують захисту, адже з одним документом можна пропрацювати весь день, а хтось не задумавшись може видалити і все… якщо нам потрібна ця інформація-знову до роботи. Особливо актуально, коли в режимі учителя чи то методиста компютер важко назвати персональним, адже на одному ПК працюють десятки учителів. Як можна захистити свої дані. Всім ве нам звикло, що для захисту своїх даних необхідно їх архівувати та поставити пароль на архів. Так дійсно, переглянути наші файли ніхто не зможе, але… видалити запросто. Довго я цікавився цим питанням, як захистити свої дані не тільки по паролю, але так щоб їх не можна було видалити. Є багато програм, які нібито працюють, але програма Folder Lock – це дійсно унікальний інструмент для захисту конфіденційних файлів і папок шляхом їх шифрування і установки пароля, з великою кількістю опцій для контролю безпеки.

Немає необхідності тримати Folder Lock весь час запущеної, досить запускати її тоді, коли потрібно отримати доступ до захищеної області, або є необхідність у додаванні нових файлів в секретну директорію.

Що цікаво, захист залишається активною навіть в процесі перенесення даних на інший ПК. Адже загрози для безпеки виходять не тільки від хакерів, але і від близьких вам людей, які випадково можуть пошкодити настільки важливу для вас інформацію.

Питання як поставити пароль на папку в операційній системі, щоб захистити інформацію від сторонніх – має важливе значення як для корпоративної, так і для особистої безпеки.

Програма Folder Lock дозволяє не тільки встановити пароль на папку в Windows 7, але і володіє такими перевагами як шифрування файлів, резервне копіювання в режимі реального часу, захист USB-флешок, відправка зашифрованих вкладень в e-mail, віртуальна клавіатура для введення паролів і т.д.

Інструкція з інсталяції та роботи з програмою Folder LOCK

Процес інсталяції займає всього кілька секунд. Після встановлення програми запускаємо її та вводимо пароль, який надалі будемо використовувати. Цей пароль єлиний на всі файли та папки, до яких ми будемозастосовувати. 1   Вибираємо пункт меню LOCK FILES та додаємо файл чи папку та натискуємо Lock 2 3 6 Щоб отримати знову доступ до папки чи файлу,необхідно натиснути Unlock.

Обговорення

Весь текст

Мирослав

Сьогодні сайт вже не просто забаганка, а радше потужний інструмент особистого просування та розвитку, який при вмілому використанні здатен суттєво підвищити вашу видимість, комунікативні навички і звісно ж – професійний рівень. Іншими словами – це насамперед прискорювач вашого зростання, як на особистому, так і на професійному тлі. Запрошую до співпраці та співавторства освітнього порталу "ІНФОСВІТ".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close