facebook
Корисне

Чи потрібен навчальному закладу НКК?

Навантаженість на кабінет інформатики є досить актуальним питанням у освіті. Починаючи з 2013 /2014 навчального року завантаженість на шкільні комп’ютерні класи (НКК) стрімко зросла. Адже при одній паралелі в школі кількість годин збільшилась практично вдвічі (2 і 5 клас). І в майбутньому цей показник постійно буде зростати, аж доки не встановиться вивчення інформатики з 2 по 11 клас. Шкільні НКК, які закуплені з 2011 навчального року повинні відповідати специфікації згідно наказу Міністерства Освіти і Науки України від 29 липня 2011 року №907. А завантаженість на НКК у школі можна прорахувати дуже простим методом.

Загальна кількість годин на тиждень (7*5=35 год) – це час всіх уроків за тиждень (якщо вважати, що 5 днів по 7 уроків ). Якщо кількість годин інформатики на всіх паралелях більше за це число, отже у школу потрібен ще один комп’ютерний комплекс.

Обговорення

Весь текст

Мирослав

Сьогодні сайт вже не просто забаганка, а радше потужний інструмент особистого просування та розвитку, який при вмілому використанні здатен суттєво підвищити вашу видимість, комунікативні навички і звісно ж – професійний рівень. Іншими словами – це насамперед прискорювач вашого зростання, як на особистому, так і на професійному тлі. Запрошую до співпраці та співавторства освітнього порталу "ІНФОСВІТ".

Схожі статті

1 thought on “Чи потрібен навчальному закладу НКК?”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close