facebook
ІКТ

Advanced Archive Password Recovery

Більшість користувачів ПК хочуть захистити свої дані та встановлюють пароль на відкриття документів, а також на архіви. Напевно кожен з нас в житті забував пароль. Адже в нашому столітті на все і всюди потрібен пароль: електронна скринька, автентифікація у Windows, ПІН-код на телефоні, банківській картці. Буває часто, що ми видаляємо архів з комп’ютера, тому що не можемо пригадати пароль. Пропоную вирішення цієї проблеми – це програмне забезпечення Advanced Archive Password Recovery. Ця програма здатна зняти пароль з архіву з будь-якою силою паролю.

Наприклад, пароль який складається з цифр довжиною **** символи, програма видасть результат за лічені секунди. Звичайно, чим більша сила паролю тим більше часу буде проходити процес розкодування. Він може тривати навіть і 48  годин. Та все ж таки, якщо документ важливий, то можна і зачекати.

Щоб забезпечити високу силу паролю, використовуйте великі і малі букви, цифри, символи(! $ & * ( – = +)

Перевірити силу Вашого паролю можна на сервісі http://www.passwordmeter.com/


Скачати програму 

  archpr_setup_en.rar [3,0 MiB, 210 завантажень]

 

Обговорення

Весь текст

Мирослав

Сьогодні сайт вже не просто забаганка, а радше потужний інструмент особистого просування та розвитку, який при вмілому використанні здатен суттєво підвищити вашу видимість, комунікативні навички і звісно ж – професійний рівень. Іншими словами – це насамперед прискорювач вашого зростання, як на особистому, так і на професійному тлі. Запрошую до співпраці та співавторства освітнього порталу "ІНФОСВІТ".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close