facebook
Корисне

4 квітня – День веб-майстра

Чому саме 4 квітня вибрано День веб-майстра? 4. 04, обрана не випадкова, як ви вже напевно помітили, – 4 квітня (4.04) схоже на 404 помилку, саме на честь неї вибрана ця дата.

Так само, 4 квітня Міжнародний день Інтернету, в Росії він святкується 30 квітня, але міжнародний – саме 4 квітня.


Міф помилки 404

Деякі зарубіжні джерела трактують розшифровку поєднання цифр 404 у наступному. Зокрема, стверджується, що основна база даних наукового центру CERN (European Organization for Nuclear Research), що прийняв найактивнішу участь у розвитку World Wide Web, перебувала на четвертому поверсі в кімнаті № 404. І коли обсяг оброблюваних даних перевищив певні норми, уже не дозволяють кільком ученим одночасно звертатися до одного й того ж файлу, розробники нібито вирішили видавати повідомлення про помилку виду “Room 404: file not found“.

404page

Однак, дана заява спростовується одним з учених, що входять до групи розробників центру CERN. Згідно з його твердженням, “Кімнати № 404 взагалі не існувало в лабораторії CERN з причини абсолютно іншої системи нумерації офісів, по якій перша цифра (прим. Автора:” 4 “) означала порядковий номер корпусу будівлі, а комбінація друге – номер кімнати. При цьому було б дивно говорити про кімнату № 04, враховуючи той факт, що нумерація в CERN починалася з цифри 410 “.

Обговорення

Весь текст

Мирослав

Сьогодні сайт вже не просто забаганка, а радше потужний інструмент особистого просування та розвитку, який при вмілому використанні здатен суттєво підвищити вашу видимість, комунікативні навички і звісно ж – професійний рівень. Іншими словами – це насамперед прискорювач вашого зростання, як на особистому, так і на професійному тлі. Запрошую до співпраці та співавторства освітнього порталу "ІНФОСВІТ".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close